Помилка
  • JFTP::login: Unable to login
  • JFTP::write: Unable to use passive mode
  • JFTP::write: Unable to use passive mode
  • JFTP::write: Unable to use passive mode
  • Помилка завантаження даних каналу.

 

На даний момент завдяки спонсорської допомоги та активності членів організації Причорноморська фундації права реалізує три комплексні довгострокові проекти.


І. Проект «Вдосконалення правового механізму охорони та захисту узбережжя річки Дунай»

 

В рамках проекту передбачено здійснення комплексного дослідження проблем правової охорони узбережжя річки Дунай, практики застосування діючого екологічного законодавства України, розробки нового перспективного екологічного законодавства, у першу чергу водного, яке б забезпечило вирішення проблем, які будуть виявленні під час реалізації проекту, та його подальше лобіювання як на місцевому, так і на всеукраїнському рівні шляхом внесення відповідних пропозиції до органів державної влади та місцевого самоврядування.


Термін реалізації проекту: квітень 2010 р. – вересень 2016 р.


ІІ. Проект «Моніторинг діяльності органів місцевого самоврядування»


В рамках проекту передбачено дослідження діяльності виконавчих комітетів міських рад м. Одеса, м. Херсон та м. Миколаїв, встановлення рівня ефективності їх діяльності шляхом проведення соціологічних опитувань серед населення цих міст, які користуються публічними послугами, що надаються виконавчими комітетів міських рад, а також серед співробітників цих виконавчих комітетів. Проект повинен забезпечити виявлення найбільш актуальних проблем правового регулювання діяльності органів місцевого самоврядування, які породжуються недоліками та прогалинами сучасного вітчизняного муніципального законодавства України, пропозиції щодо усунення яких також мають бути розроблені у процесі реалізації проекту.


Термін реалізації проекту: січень 2015 р. – травень 2017 р.


ІІІ. Проект «Юристи-практики студентам ВНЗ причорноморського регіону України»


В рамках проекту передбачається проведення щомісячних зустрічей студентів юридичних факультетів ВНЗ та юридичних ВНЗ причорноморського регіону України з досвідченими практикуючими юристами (членами Причорноморської фундації права), які представляють різні правничі спеціальності: адвокатами, нотаріусами, прокурорами, державними службовцями, партнерами юридичних фірм, юрисконсультами великих підприємств, з метою належного інформування студентів про реалії практичної діяльності юриста, про сучасні вимоги до кандидатів на вакантні посади, а також задля встановлення корисних контактів між студентами та практикуючими юристами, що має сприяти особистісному розвитку студентів-юристів, значному підвищенню рівня їх мотивації до успішного навчання.


Термін реалізації проекту: січень 2014 р. – грудень 2015 р.


 
ПРАВНИЧІ НОВИНИ
ПУБЛІКАЦІЇ ПФП