Помилка
  • JFTP::login: Unable to login
  • JFTP::write: Unable to use passive mode
  • JFTP::write: Unable to use passive mode
  • JFTP::write: Unable to use passive mode
  • Помилка завантаження даних каналу.

Центр "Pro Bono"

 

Причорноморська фундація права активно допомагає незахищеним верстам населення шляхом надання якісної безкоштовної правової допомоги в рамках діяльності її центру «Pro Bono».


Щомісячно члени організації надають більше 300 консультацій у містах: Одесі, Херсоні, Миколаєві, Сімферополі, Севастополі, Новій Каховці, Ізмаїлі, представляють інтереси фізичних та юридичних осіб в органах державної влади та місцевого самоврядування, у судді, допомагають у написанні договорів та інших документів.

 

Основну групу відвідувачів Причорноморської фундації права формують серед числа фізичних осіб: пенсіонери, одинокі матері, студенти, особи, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЄС, співробітники державних підприємств, установ та організацій, серед числа юридичних осіб: громадські організації, благодійні організації, професійні спілки, органи самоорганізації населення, творчі спілки.

 

В рамках діяльності центру «Pro Bono» члени Причорноморської фундації права надають правову допомогу по наступним категоріям справ: справи щодо спадкування за законом та за заповітом, сімейні справи (розлучення, встановлення аліментів, усиновлення), справи щодо питань соціального захисту (правильність та своєчасність нарахування різноманітних соціальних виплат), справи, пов’язані з цивільно-правовими договорами (договори купівлі-продажу, дарування, позики, позички, охорони, оренди, страхування, кредитні договори), справи, пов’язані з відшкодуванням матеріальної та моральної шкоди.

 

У разі, якщо Ви стикнулися з певною проблемою та потребуєте безкоштовної та якісної правової допомоги, Ви можете звернутися до Причорноморської фундації права, написавши електронний або звичайний лист до організації, за координатами, які вказані у розділі «Контакти». Члени Причорноморської фундації права оперативно відреагують на Ваше звернення та нададуть Вам кваліфіковану безкоштовну правову допомогу.

 
ПРАВНИЧІ НОВИНИ
ПУБЛІКАЦІЇ ПФП